Hakkımızda

Mustafa Baştaş & Ersin Yılmaz | Baştaş Danışmanlık Sabri Baştaş | Baştaş Danışmanlık Eğitimlerimiz | Baştaş Danışmanlık Nish İstanbul Ofisimiz | Baştaş Danışmanlık
Toplu İş Hukuku Danışmanlığı konularında

Biz Kimiz ?

E. Sosyal Güvenlik Müfettişi Mustafa Baştaş ve SMMM Sosyal Güvenlik Uzmanı Sabri Baştaş tarafından 2015 yılında kurulan İş Hukuku & Sosyal Güvenlik Danışmanlığı, İş Sağlığı & Güvenliği, Asgari İşçilik Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Muhasebe & Vergi Danışmanlığı ve Toplu İş Hukuku Danışmanlığı konularında Danışmanlık sağlayan ayrıca Bordrolama, Sirküler, Yabancı Uyruklu Çalışanlar İçin Oturma Ve Çalışma İzni ve Yurt Dışı, Yurt İçi Emeklilik gibi Hizmetleri sunan bunların yanısıra Uzmanlık Alanlarında Özel ve Kamu Kuruluşlarına Eğitim veren iddialı bir Danışmanlık firmasıdır.

Çalışkan ve deneyimli kadrosu ile gelişmeleri yakından takip eden, işverenlerimize mevzuattan doğan haklarını koruma konusunda yardımcı olan, uzmanlık gerektiren sosyal Güvenlik Teşvikleri vb. konularda bilgi ve tecrübesiyle fark yaratan yenilikçi danışmanlık anlayışı.


Geçmiş

Baştaş Danışmanlık Ofisi | Sabri Baştaş

Mustafa Baştaş 2013 yılında Kamudaki görevinden ayrılarak Mehmet Koçak Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti’nde yönetici ortak olarak çalışmaya başladı. Sabri Baştaş 2013 yılında Mali Müşavirlik ruhsatını alıp SMMM Sabri Baştaş şirketini kurup bir çok özel firmaya mali müşavirlik hizmeti vermeye başladı. İkilinin yolları 2015 yılında kesişti ve beraber ortak olarak Baştaş Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti’ni kurdular, halen bu şirket şemsiyesi altında faaliyetlerini yürütmektedirler.

  • 2015 - Baştaş Danışmanlık Kuruldu.
  • 2013 - Mustafa Baştaş Kamu görevinden ayrıldı ve MK Danışmanlıkta yönetici ortak oldu.
  • 2013 - Sabri Baştaş Mali Müşavir oldu ve SMMM Sabri Baştaş şirketini kurdu.

Misyon

Sosyal Güvenlik ve İş Hukuku çerçevesinde paydaşlara en doğru bilgiyi en hızlı ve verimli şekilde aktarabilmek.

Vizyon

Türkiye'nin Sosyal Güvenlik Danışmanlığı alanında en saygın Kuruluşu olmayı hedefliyoruz.


Yönetici Takımı

mustafa baştaş
Mustafa Baştaş - Yönetici Ortak

E. Sosyal Güvenlik Müfettişi & Kurucu Ortak

mehmet koçak
Mehmet Koçak - Kurucu Ortak

E. İş Müfettişi

sabri baştaş
Sabri Baştaş - Yönetici Ortak

SMMM & Sosyal Güvenlik Uzmanı


Referanslarımız