iş hukuku baştaş

İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Danışmanlığı

İhtiyaç duyulan tüm iş hukuku ve sosyal güvenlik konuları ile ilgili durumların titizlikle incelenerek süreçlerin iyileştirilmesi.

iş sağlığıve güvenliği baştaş

İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlığı

İşyeri kurma izni ve işletme belgesi talepleriyle İlgili iş ve işlem süreçlerinin tamamlanması ve konuya ilişkin hizmetler.

asgari-işçilik-hizmeti

Asgari İşçilik Danışmanlığı

İhale ve inşaat işlerinde asgari işçilik bildirimi, işsizlik belgesi alınması ve asgari işçilik uzlaşma ve itirazlar sürecinin yönetilmesi.

insan-kaynaklari

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

İnsan kaynakları sisteminin kurulması, denetimi, raporlaması, görev tanımlarının oluşturulması, performans değerlendirme sistemlerinin oluşturulması.

muhasebe ve vergi danışmanlığı

Muhasebe & Vergi Danışmanlığı

Maliyet, yönetim ve enflasyon muhasebesi dahil, muhasebe sistemlerin kurulması, uygulanması.

toplu-iş-hukuku-hizmeti

Toplu İş Hukuku Danışmanlığı

Toplu iş sözleşmelerinin hazırlık, pazarlık stratejileri geliştirme ve görüşme süreçlerinin yönetilmesi

bordrolama baştaş

Bordrolama Hizmetleri

Personel bordro hizmetlerinin verilmesi, yasal zorunluluklar ve şirket yönetiminin politikaları ve gizlilik çerçevesinde aylık olarak bordronun yapılması ve kayda alınması.

sirküler-hizmeti

Sirküler Hizmeti

5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası ile diğer sosyal güvenlik mevzuatı konularında sirküler hizmeti verilmesi.

yabancı-çalışma-izni-hizmeti

Yabancı Uyruklu Çalışma İzni

6735 sayılı Uluslararası İşgücü Kanunu doğrultusunda çalışma izni başvuru sürecinin yönetilmesi, 5510 sayılı kanun ve diğer mevzuatlar gereği yabancı uyrukluların / expatların sigortalılığı süreçlerinin yönetimi.

emekililik-hizmetleri

Yurt Dışı ve Yurt İçi Emeklilik Hizmetleri

Yurt dışı hizmet birleştirmeleri, ücretsiz danışmanlık hizmetleri, Türkiye’de ikinci emeklilik, yurtiçi hizmet birleştirmeleri, doğum, askerlik borçlanması.